Grafické služby

Poskytujeme komplexní grafické služby především v oblasti online a mobilních aplikací. Prvořadá je pro nás funkčnost designu. Často se upřednostňuje vzhled stránek či aplikace a to způsobuje, že návštěvník věnuje méně času obsahu. Grafika nemá praštit do očí. Preferujeme design, který jakoby ani nebyl vidět. Lehký, vzdušný a návodný.

Web design
Design mobilních aplikací
Použitelnost
Logo a firemní identita
Reference

Web Design

Web design, který děláme, je čistý a návodný. Elegantně poutá pozornost na obsah a nabádá uživatele ke krokům, které si klient předem určil. Působí důvěryhodně a uživatele udrží na stránkách. Usnadňuje práci programátorům a šetří vaše náklady při dalších změnách.
Detilní informace o naleznete v sekci web design.

Design mobilních aplikací

Máme bohaté zkušenosti s návrhy mobilních aplikací. U každé platformy jsou uživatelé zvyklí na určitý způsob ovládání. Uměním je přizpůsobit se mu a aplikaci nenavrhovat jen graficky, ale s hlubokou znalostí použitelnosti u dané platformy. Naše aplikace Kurzy měn a Obchodní rejstřík patří k nejstahovanějším aplikacím v ČR.

Použitelnost

Samostatnou kapitolou grafického návrhu je použitelnost pro běžného uživatele. Minimalizujeme počet kliknutí, maximálně zjednodušujeme navigaci, přizpůsobujeme web návštěvníkovi. Přátelské uživatelské prostředí a intuitivní navigace zákazníka nabádají k činnosti předem určené provozovatelem webu. Z takových stránek je jejich návštěvník nadšený, není obtěžován rušivými elementy, ovládá je zcela samozřejmě. Jako by je v minulosti již nesčetněkrát navštívil. A návštěvu takto vytvořených stránek rád doporučí všem svým přátelům a známým. Spokojený a opakovaně se vracející uživatel, i to je jeden z hlavních požadavků našich klientů.

REFERENCE

Peníze.cz – celkový redesign obsahového webu

Peníze.cz - ukázka nového designu

Kurzy měn – mobilní aplikace

Olson.cz – celkový redesign obsahového webu a obchodu

U lékaře.cz – mobilní aplikace

Renocar.cz – celkový redesign webu

Sanoma Media – mobilní aplikace

Mediář.cz – spolupráce na grafice

Comments are closed.