Návrh webu

Chcete mít dokonalý web s maximální návštěvností, ale nechcete se ponořit do detailů SEO optimalizace? Máte vlastního technického dodavatele, nebo interní vývojový tým? Pak vám celý web navrhneme v úzké spolupráci s technickým dodavatelem – minimalizují se tak náklady při profesionálně připraveném webu.

Popis zadání

Společně s vámi formalizujeme zadání a cíle, kterých chcete dosáhnout. Zároveň se dohodneme a popíšeme časový a finanční plán na celý projekt.

Návrh struktury a SEO optimalizace

Provedeme návrh struktury webu, navigace a kompexní SEO optimalizaci. Největší chybounových webů je, když optimalizaci pro vyhledávače svěří technickému dodavateli, nebo ji odsunou až na dobu po realizaci webu. Generují se tím velké vícenáklady při předělávání již existujícího řešení.

Návrh grafiky

Na základě struktury webu, navigace a požadavků klienta vytvoříme návrh grafiky. Součástí grafiky může být i tvorba loga projektu, nebo společnosti.

Detailní zadávací dokumentace

Zásadním krokem u větších projektů je detailní specifikace požadované funkčnosti. Je to podobné, jako při stavbě domu. Pouze tak můžeme vytendrovat dodavatele, který ví co naceňuje, dodrží cenu a zároveň získáme nástroj, jak ověřit kvalitu dodané ráce.

Průběžná optimalizace

Po spuštění nového webu jsou první měsíce kritické pro průběžné dolaďování a implementaci změn, které zákazníka napadly až po spuštění projektu.

Comments are closed.